Zakup nieruchomości

Zakup nieruchomości Tarnów i okoliceSzukasz swojego wymarzonego miejsca na ziemi? Świetnie trafiłeś! MR Nieruchomości Marcin Rzepka to klucz do spełnienia Twoich marzeń o własnym domu, mieszkaniu czy idealnym lokalu na biznes. Przewidujemy Twoje potrzeby i staramy się uczynić proces zakupu łatwiejszym, dostarczając nie tylko fachowej wiedzy, ale również osobistego podejścia. Wyrusz z nami w podróż po fascynującym świecie nieruchomości, gdzie każdy krok to krok w stronę własnego, wymarzonego miejsca..


 

Jak wygląda zakup nieruchomości z MR Nieruchomości Marcin Rzepka?

Sprzedaż nieruchomości Tarnów i okolice.

Krok pierwszy - wyszukiwanie ofert.

Korzystając z naszej strony www.mr.nieruchomosci.pl możesz przeglądać oferty, które posiadamy. Zamieszczamy je również na innych portalach ogłoszeniowych takich jak otodom, nieruchomosci-online, morizon, domiporta i wiele, wiele innych.

Zakup nieruchomości krok po kroku

► Krok drugi - spotkanie z agentem.

Możesz też umówić się na spotkanie z naszym pośrednikiem. Agent dopyta o Twoje preferencje dotyczące nieruchomości oraz cele związane z poszukiwaniem. Wszystko po to aby dostarczyć Ci jedynie oferty, idealnie odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Ważne abyś precyzyjnie określił, jakie cechy musi posiadać nieruchomość np. lokalizacja, metraż, balkon.

► Krok trzeci - prezentacja nieruchomości w dogodnym terminie.

Z samodzielnie znalezionych ofert bądź propozycji brokera nieruchomości będziesz mógł wybrać te, które interesują Cię najbardziej, te które chcesz aby agent Ci zaprezentował. Wystarczy umówić się z pośrednikiem na konkretny dzień i godzinę. Nasz agent dostarczy Ci wszystkich niezbędnych informacji dotyczących nieruchomości, jak i procesu zakupu.

► Krok czwarty - rezerwacja nieruchomości.

Jeśli zdecydujesz się na daną ofertę, nieruchomość spełnia Twoje oczekiwania, odpowiada Ci cena, zgłaszasz tę informację agentowi, a on rezerwuje dla Ciebie nieruchomość.

► Krok piąty - przygotowanie transakcji.

 

Dzięki pomocy naszego pośrednika, nie musisz martwić się o żadne formalności. Sprawnie zorganizuje umowę przedwstępną, a następnie akt notarialny u zaufanego notariusza. Pamiętaj nasz doradca będzie towarzyszył Ci na każdym etapie transakcji, dba o Twoje bezpieczeństwo. Zadaniem agenta jest weryfikacja stanu prawnego weryfikacja stanu prawnego nieruchomości przed przystąpieniem do podpisania aktu notarialnego.

► Krok szósty - przekazanie nieruchomości w ręce nowego właściciela.

 

Na koniec pośrednik nieruchomości sporządza protokół zdawczo-odbiorczy nieruchomości. W dokładny sposób zostają w nim zapisane informacje dotyczące stanu nieruchomości, odczyty liczników oraz wyposażenie.

Zakup nieruchomości Tarnów i okolice.

♦ Dlaczego w Tarnowie i okolicach warto wybrać MR Nieruchomości Marcin Rzepka?

Duży wybór nieruchomościDuża i atrakcyjna oferta - W naszej dużej ofercie bez trudu znajdziesz nieruchomość idealnie dostosowaną do Twoich indywidualnych wymagań.
Dodatkowe usługi w nieruchomościachKomfort - Proponujemy różnorodne usługi dodatkowe, które spełnią wszystkie Twoje wymagania związane z transakcją.
Wysoka jakość obsługi w NieruchomościachJakość obsługi - W trosce o najwyższą jakość naszych usług korzystamy z profesjonalnych sprzętów. Posiadamy rozległą wiedzę o rynku nieruchomości, służymy wsparciem w procesie negocjacji cen.
Bezpieczeństwo transakcji w nieruchomościachBezpieczeństwo - Oferujemy wsparcie w procesie podpisywania wszystkich umów, zapewniając ich weryfikację pod kątem bezpieczeństwa. Posiadamy szczegółowe informacje na temat nieruchomości w naszej ofercie.

♦ Przydatne wzory umów w kategorii zakup nieruchomości do pobrania:

Copyrights © MR Nieruchomości Marcin Rzepka. Wszelkie prawa zastrzeżone.