Ujęcia nieruchomości z drona

Ujęcia nieruchomości z drona Tarnów i okoliceUjęcia z drona to technika wykorzystywana do filmowania lub fotografowania z powietrza za pomocą bezzałogowych statków powietrznych, zwanych dronami. Te wyjątkowe perspektywy umożliwiają rejestrowanie przede wszystkim nieruchomości z zupełnie nowego punktu widzenia. Użycie dronów w branży nieruchomości jest bardzo wartościowym narzędziem marketingowym, pozwalającym na zwiększenie atrakcyjności prezentacji nie tylko domów i działek. Już od pierwszego kontaktu staramy się spełniać wszystkie Państwa oczekiwania, zachowując przy tym najwyższe standardy. Nasza agencja nieruchomości oferuje szereg usług na najwyższym poziomie, a wykorzystanie zdjęć i filmów z drona stanowi dodatkowy dowód naszego profesjonalnego działania. Usługa ta ma wiele istotnych zastosowań.


 

MR Nieruchomości Marcin Rzepka oferuje swoim klientom ujęcia nieruchomości, działek i domów z drona na terenie Tarnowa i okolic.

Ujęcia nieruchomości z drona Tarnów

Zastosowanie ujęć z drona w branży nieruchomości ma przede wszystkim wpływ na:
 

1. Zwiększenie atrakcyjności prezentacji Twojej nieruchomości, działki, domu..

Nowatorskie ujęcia czyli ujęcia z lotu ptaka dostarczają potencjalnym klientom nowatorskie i atrakcyjne perspektywy prezentowanej nieruchomości, ukazując jej otoczenie, sąsiedztwo, widoki oraz cały teren.

Pełniejsze oględziny, dzięki filmom i zdjęciom z drona, klienci mogą lepiej poznać całą nieruchomość, co może zachęcić do dalszego zainteresowania i potencjalnej wizyty na miejscu.

 

2. Podniesienie wartości rynkowej Twojej nieruchomości.

Wizualna prezentacja czyli profesjonalne, atrakcyjne ujęcia z drona mogą wzbudzić większe zainteresowanie kupujących lub najemców, co potencjalnie może podnieść wartość rynkową nieruchomości.

 

3. Wyróżnienie się na rynku ofert nieruchomości.

Konkurencyjność czyli korzystanie z drona wyróżnia nasze biuro nieruchomości spośród innych, pokazując zaawansowane podejście do prezentacji nieruchomości oraz inwestycję w nowoczesne technologie, ponieważ na dzisiejszym rynku nieruchomości profesjonalne ujęcia filmowe i zdjęcia z drona są jeszcze stosunkowo rzadkim zjawiskiem.

 

4. Lepsze zrozumienie otoczenia.

Lokalizacja czyli ujęcia z drona pozwalają lepiej zrozumieć lokalizację nieruchomości, np. odległość od sklepów, szkół, parków czy innych ważnych obiektów w okolicy. To istotne informacje dla potencjalnych nabywców.

 

5. Wrażenie profesjonalizmu i innowacyjności.

Profesjonalne podejście czyli wykorzystanie dronów świadczy o zaangażowaniu i profesjonalizmie biura MR Nieruchomości, pokazując, że firma idzie z duchem czasu i stosuje nowoczesne narzędzia.

 

6. Wspomaganie inspiracji i oceny nieruchomości.

Inspekcje z lotu ptaka, drony mogą być wykorzystane do oceny stanu nieruchomości, np. dachu, elewacji, co może być przydatne przy wstępnej ocenie technicznej.

 

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również takie usługi jak: wirtualny spacer 3D oraz profesjonalna sesja zdjęciowa nieruchomości. Nie posiadamy granicy topograficznej w świadczeniu wszystkich naszych dostępnych usług. Zadzwoń pod numer 600-576-376 do naszego agenta nieruchomości i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania!

 

Zobacz przykładowe ujęcia nieruchomości z drona wykonane przez naszego agenta nieruchomości.

Ujęcia nieruchomości z lotu ptaka Tarnów
Zdjęcie działki z lotu ptaka Skrzyszów
Ujęcia nieruchomości z drona Jadowniki koło Tarnowa
Ujęcia nieruchomości z drona Pogórska Wola koło Tarnowa

Agent nieruchomości Marcin RzepkaZapraszam do kontaktu!
Marcin Rzepka

Agent nieruchomości

 

+48 600 576 376

marcin.rzepka@mr.nieruchomosci.pl

 

 

https://www.mr.nieruchomosci.pl/

 

 

MR Nieruchomości Marcin Rzepka - Biuro nieruchomości Tarnów

ul. Krakowska 42
33-100 Tarnów
REGON: 524996264
NIP: 8733018046

Facebook WhatsApp LinkedIn InstagramYoutube

Oferty specjalne

Copyrights © MR Nieruchomości Marcin Rzepka. Wszelkie prawa zastrzeżone.