Sprzedaż nieruchomości

Sprzedaż nieruchomości TarnówZajmujemy się sprzedażą mieszkań, domów i działek. Nasze długotrwałe doświadczenie oraz skuteczne narzędzia pozwalają nam sprawnie i efektywnie przeprowadzić cały proces transakcyjny, począwszy od tworzenia profesjonalnych ofert nieruchomości, przez negocjacje, aż po przekazanie nieruchomości w ręce nowego właściciela.


 

Jak wygląda sprzedaż nieruchomości z MR Nieruchomości Marcin Rzepka?

Sprzedaż nieruchomości Tarnów i okolice.

Krok pierwszy - spotkanie z agentem.

Pierwsze spotkanie z agentem zazwyczaj odbywa się na nieruchomości, którą masz zamiar sprzedać. W trakcie tego spotkania, agent przeprowadzi z Tobą rozmowę, aby poznać Twoje oczekiwania i przygotować materiał do oferty. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty w naszej pracy, kluczowym elementem jest posiadanie pełnego dostępu do nieruchomości. Dlatego pośrednik może odebrać klucze od Ciebie, przy czym każde odebranie jest dokumentowane pisemnie w celu zachowania jasności i bezpieczeństwa.

Sprzedaż nieruchomości Tarnów i okolice

► Krok drugi - przygotowanie i publikacja ofert.

Po spotkaniu agent przystępuje do przygotowania oferty Twojej nieruchomości obrabiając materiały fotograficzne oraz wideo, a także opis. Gotowa oferta zostaje opublikowana na stronie www.mr.nieruchomosci.pl oraz portalach takich jak Otodom, nieruchomosci-online, Gratka, Domiporta, OLX i wiele innych.

► Krok trzeci - prezentacja nieruchomości.

Pośrednik ustala termin spotkań z klientami w zróżnicowanych godzinach, począwszy od wczesnych poranków aż po późne wieczory. Twój udział nie jest konieczny. Pozwól nam zaoszczędzić Twój cenny czas, a agent zajmie się profesjonalnie prezentacją nieruchomości, udzieleniem informacji oraz przyjęciem od klienta oferty kupna.

► Krok czwarty - negocjacje i przygotowanie transakcji.

Nieodzownym elementem procesu sprzedaży nieruchomości są negocjacje. Agent przeprowadzi te negocjacje w Twoim imieniu oczywiście na bieżąco informując Cię o postępach. Ostatecznie decyzja o podjęciu lub odrzuceniu oferty kupna zawsze pozostaje w Twoich rękach. Gdy zdecydujesz się zaakceptować cenę, pozostałe warunki sprzedaży, nasz pośrednik przygotuje niezbędne dokumenty i udzieli Ci wszystkich niezbędnych wskazówek dotyczących Twoich obowiązków w procesie transakcji.

► Krok piąty - transakcja i przekazanie nieruchomości.

Cały proces transakcji odbywa się pod ścisłym nadzorem naszego agenta w we współpracy z zaufaną Kancelarią Notarialną, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i sprawnego przebiegu sprzedaży. Po zakończeniu formalności i rozliczeniu płatności umówionej ceny, pozostaje tylko ostatni krok w przypadku mieszkania czy domu czyli sporządzenie protokołu zdawczo-odbiorczego i przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi.

Pamiętaj! Zgłaszając nam swoją ofertę nie ponosisz żadnych kosztów, aż do momentu sprzedaży nieruchomości.
 

♦ Chcesz sprzedać swoją nieruchomość w Tarnowie, Małopolsce czy na Podkarpaciu? Postaw na MR Nieruchomości Marcin Rzepka - Twój pewny wybór!

Oszczędność czasuOszczędność czasu - Twój agent nieruchomości zajmie się kompleksową obsługą wszystkich aspektów związanych z promocją Twojej oferty i procesem transakcji. To my przeprowadzimy prezentacje nieruchomości klientom odciążając Cię od tego obowiązku.
SzybkośćSzybkość - Po spotkaniu agent przystępuje do przygotowania oferty Twojej nieruchomości. Średni czas potrzebny na sprzedaż nieruchomości wynosi około 3 miesiące. Mamy również oferty, które sprzedają się w 1-2 dni po opublikowaniu oferty.
Maksymalna cenaMaksymalna cena - Nie gwarantujemy, że uzyskasz za swoją nieruchomość znacznie więcej niż jej realna wartość, ale dostarczymy Ci rzetelną informację na temat tego, ile możesz faktycznie za nią otrzymać. Naszym celem jest maksymalizacja ceny sprzedaży.
PewnośćPewność - Nasza działalność opiera się na licencji zawodowego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Dodatkowo, jesteśmy odpowiednio ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami.

♦ Przydatne wzory umów z kategorii sprzedaż nieruchomości do pobrania:

Copyrights © MR Nieruchomości Marcin Rzepka. Wszelkie prawa zastrzeżone.