O nas

Dzień dobry, mam na imię Marcin.
Oto kilka słów o mnie.

Zacznę od najważniejszej kwestii, jaką jest moja pasja do pracy związanej z nieruchomościami. Sprawia mi ona niezwykłą przyjemność i ogromne zadowolenie. Daję poczucie spełnienia, satysfakcji oraz radości z tego co robię.

Ponadto posiadam odpowiednie wykształcenie w tej dziedzinie. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku zarządzanie nieruchomościami i ubezpieczeniami oraz studia podyplomowe na kierunku szacowanie nieruchomości. Tematem zajmuję się od 2009 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nieruchomości i doskonałej znajomości lokalnego rynku, zawsze dbam o interesy swoich Klientów i proponuję rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Moim głównym celem jest pomoc Klientom w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości. Dbam o każdy szczegół na każdym etapie transakcji. Z czego czerpie niezwykłą satysfakcję. Służę również pomocną w wycenie nieruchomości.

Zaufaj mi a zyskasz nie tylko wykwalifikowaną pomoc, ale także profesjonalną obsługę i pełne zaangażowanie w realizację Twoich celów.

Wszystko czego potrzebujesz…

MR Nieruchomości Marcin Rzepka
Specjalista ds. nieruchomości
Pośrednik nieruchomości Tarnów

Zadzwoń do nas >> Napisz do nas e-mail >> Sprawdź opinie o nas >> Przeglądaj oferty nieruchomości >>

Pośrednik nieruchomości Tarnów
Copyrights © MR Nieruchomości Marcin Rzepka. Wszelkie prawa zastrzeżone.