Kontakt

Nasze usługi świadczymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Wysoką jakość usług gwarantuje profesjonalizm naszych doradców.Przykładamy wielką wagę do indywidualnego podejścia do każdego Klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć nieruchomość spełniającą kryteria i wymagania Klienta.
Służymy pomocą w podjęciu właściwych i korzystnych decyzji, wspieramy w szybkim, skutecznym i bezpiecznym dokonaniu transakcji, pomagamy w załatwieniu formalności. W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów współpracujemy z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, kancelariami prawnymi, bankami, developerami i urzędami administracji publicznej.
Szczególnym dowodem zaufania i uznania naszych Klientów jest fakt, że wielu z nich korzysta z naszych usług od lat.


Co wyróżnia Nasz Zespół…

Profesjonalizm

  • wszyscy w MR Nieruchomości posiadają wieloletnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami,
  • cały zespół MR Nieruchomości nieustannie uzupełnia swoją wiedzę na temat rynku nieruchomości, zagadnień prawnych oraz uczestniczy w szkoleniach podnoszących kwalifikacje.


Dyspozycyjność

Pełna informacja o prowadzonych działaniach w każdej chwili, na życzenie Klienta, przedstawiamy informację o statusie prowadzonych działań, Klienci na bieżąco mają dostęp do informacji na temat odwiedzających ich ofertę na stronie internetowej oraz wizyt przeprowadzonych z Klientami w nieruchomości, Klient jest zawsze informowany o wszelkich działaniach prowadzących do korzystnej sprzedaży nieruchomości.


Jak działamy?
 
Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni bezpieczeństwa transakcji - sprawdzamy stan prawny nieruchomości (analiza prawa własności, rodzaju obciążeń nieruchomości, sprawdzenie kompletności dokumentów i zaświadczeń oraz przygotowanie kolejnych do zawarcia umowy kupna-sprzedaży).
  • uczestniczymy w negocjacjach,
  • pomagamy w sporządzeniu umowy przedwstępnej – współpracujemy z renomowanymi Kancelariami Notarialnymi,
  • pomagamy uzyskać pomoc prawną, geodezyjną etc.,
  • nadzorujemy ostateczne zawarcie umowy kupna-sprzedaży – koordynujemy współpracę z Kancelarią Notarialną oraz pomagamy w skompletowaniu dokumentów,
  • bezpłatnie pomagamy w wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego – oferujemy Państwu możliwość skorzystania z usług osobistego doradcy kredytowego, który po zapoznaniu się z Państwa potrzebami kredytowymi, przeprowadzi badanie zdolności kredytowej, zaproponuje najkorzystniejszy kredyt hipoteczny, a następnie będzie nadzorował i osobiście monitorował realizację wniosku złożonego w imieniu klienta do banku.
 
Zapraszamy serdecznie do kontaktu!  Telefon 600 576 376
 
Copyrights © MR Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.